Nejčastější dotazy

Stačí mi k řízení vašich obytných vozů řidičák skupiny B?

Ano, na všechny naše obytné vozy Vám k jejich řízení stačí řidičský průkaz skupiny B. Podmínkou pouze je, aby Vám bylo alespoň 22 let a držitelem řidičského oprávnění jste byli alespoň 2 roky.

 

Kdy a kde si obytný vůz vyzvednu a kdy ho zase vrátím?

Standardně to u nás funguje tak, že obytný vůz si přebíráte v den předání v 16 hodin a vracíte v den vrácení do 10 hodin, pokud není domluveno jinak. Oba tyto dny účtujeme s 50% slevou, tedy je počítáme jako 1 den pronájmu. Jsme tu pro Vás každý den včetně víkendu, takže se nemusíte bát, že bychom Vám vůz v neděli odpoledne nepředali nebo jste ho nemohli v sobotu dopoledne vrátit.
Obytný vůz si vždy přebíráte a vracíte na adrese nábř. Dr. Beneše 2457 v Rakovníku. Obytný vůz vracíte vždy s plnou nádrží nafty, se kterou ho také dostanete. Nemusíte doplňovat čistou vodu a mýt vůz zvenku, na Vás je jen úklid interiéru vozu.

 

Jaký je postup při rezervaci?

Než začnete vyplňovat rezervační formulář, doporučujeme Vám nejprve projít naší nabídku obytných vozů hned v úvodu webu. Jako odrazový můstek si spočítejte, kolik dospělých a dětí bude v obytném voze cestovat a podle toho vybírejte obytný vůz. Pak se přesuňte dolů na rezervační formulář a vyplňte všechny Vaše osobní údaje vč. výběru vozu a termínu.
Jakmile nám Vámi vyplněný formulář přistane v systému, zkontrolujeme ho a telefonicky Vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu.
Důležité je zmínit jen to, že rezervace je zcela nezávazná a tudíž se nemusíte bát, že Vám do minuty přistane nějaká faktura v emailu.
Teprve po telefonické domluvě Vám do emailu posíláme veškeré potřebné dokumenty, abychom Vaší rezervaci administrativně potvrdili.

 

Jak probíhá platba za pronájem?

Po úvodním telefonátu Vám zašleme potřebné dokumenty k vyřízení rezervace a 30% zálohovou fakturu z celkové ceny pronájmu splatnou do 3 dnů. V momentě, kdy nám od Vás přistane platba na účtu a zašlete podepsané dokumenty, je Vaše rezervace platná a již Vám nikdo Váš termín a obytný vůz nezablokuje. Poté zasíláme doplatkovou fakturu, která je splatná 14 dní před Vaším odjezdem.

 

Budu muset platit ještě něco navíc?

Ne. U nás neplatíte žádné manipulační a jiné skryté poplatky navíc. Již od samotné rezervace, kdy Vám systém celkovou cenu pronájmu spočítá a ukáže, tak od prvopočátku víte, kolik Vás pronájem bude stát. My tuto cenu pouze zkontrolujeme a zapíšeme do smlouvy. V rezervačním systému si také můžete přiobjednat nadstandardní vybavení, což jsou kempingová křesla a rozkládací stůl. Pokud nemáte vlastní, tak rozhodně doporučujeme si tuto výbavu přiobjednat. Cenu za křesla a stůl Vám to ihned podle počtu osob připočte k ceně pronájmu. Máme to takto nastaveno záměrně, jelikož spousta našich zákazníků má kempingové vybavení vlastní a nechceme tím tak zbytečně navyšovat cenu pronájmu.

 

Jsou u vás nějaká omezení?

Nejsou. Snažíme se Vám poskytnout svobodou dovolenou ve všech směrech, a tudíž Vám neúčtujeme ujeté kilometry. Cílovou destinaci, jakou si zvolíte je tedy zcela na Vás. S našimi obytnými vozy se můžete vydat opravdu kamkoliv po celé Evropě, nebudeme Vás rozhodně v tomto ohledu nijak omezovat.

 

Kolik činí vratná kauce?

Vratná kauce u nás činí 20.000,- Kč a skládá se vždy v hotovosti v den předání vozu. Tato kauce je především určena na případné škody a poškození. Při předání obytného vozu se Vám vždy snažíme vše dostatečně vysvětlit a ukázat, abyste věděli, co a jak v obytném voze funguje a jak se co ovládá, tudíž se tím snažíme i těmto případným škodám předcházet.

 

Můžu si u vás nechat své osobní auto po dobu pronájmu?

Ano, můžete. Váš osobní vůz na Vás počká v našem areálu po celou dobu pronájmu zcela zdarma.

 

Jaké jsou podmínky pojištění obytných vozů?

Z naší strany se snažíme udělat maximum proto, aby v případě jakýchkoliv potíží na Vaší cestě jste byli krytí a problém byl, pokud možno, co nejrychleji vyřešen. Proto všechny obytné vozy havarijně pojišťujeme se spoluúčastí 5-10% a každý náš vůz má i sjednané nejlepší možné asistenční služby od příjezdu technika na místo, přes odtah až po ubytování v hotelu v případě poruchy vozidla.
 

Máte na nás ještě nějaký dotaz, který tu nebyl zodpovězen? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi na Vaše dotazy odpovíme.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.